Kullanıcı Bannerı
Yazar Profil Resmi
  • Doğrulandı

Değişim Bilgisayar

Güvenli servis yeri
  1. Mecidiyeköy Mahallesi, Yaşarbey Sokak 4b, Şişli/İstanbul, Türkiye
  2. Yol Tarifi Al

Bilgi

Mecidiyeköy Şişli Bilgisayar ve Notebook Teknik servis
Değişim Grup; Bilişim ve telekomünikasyon ihtiyaçlarında yenilikçi felsefesi ile, bulunduğu sektörde, 13 yılı aşan tecrübe ve birikimlerini müşterilerine sunmak ve desteğini vermek amacı ile 2003 yılında kurulmuştur. Değişim Group müşterilerinin ihtiyaç duydukları malzeme ve hizmetleri, hızlı ve ekonomik bir şekilde karşılarken, hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmuştur. Anahtar teslimi projelerde üreten firmamız, uzman satış ve teknik ekibimizle satış ve satış sonrası uzaktan erişim veya yerinde bakım ve onarım hizmetleride vermektedir.

Değişim Grup, 2003 yılından bu güne kadar bilişim, telekomünikasyon ve bilişim çözümleri sektöründe öncü olan HP, DELL, IBM, TEKSAM (Nec-Philips IP ve PBX Santral), UBNTQ (Radio ve Kablosuz Ürünler), GENTEL (Wimax, Switch, Firewall), TESAN (Switch, Firewall), Koza Güvenlik (Güvenlik Kamera Sistemler, Bariyer Sistemleri, Personel Geçiş Sistemleri) firmalarının iş çözüm ortağı (Business Partner) ünvanını almıştır.

Değişim Grup, Bilişim ve telekomünikasyon ürünlerinin sarf ve teknik malzemeleri, Wimax uygulamları, Wi-Fi uygulamaları, Radio Link uygulamaları, RF planlama ve projelendirilmesi, PDA, El Terminal ürün ve uygulamaları, mobilize araç uygulama ve çözümleri, Askeri-İdari ve Kurumsal uygulama ve çözümlerinin survey, montaj, devreye alma, teknik destek, bakım ve onarım ve yedek malzeme tedarik etme hizmetlerini vermektedir. Bu hizmetlerin yanında PBX-IPPBX, ses kayıt sistemleri, CTI uygulamalarının montaj ve kurulum hizmetlerini de vermektedir.

DEĞİŞİM Group, Kablosuz ağ sektöründe de yer alarak yurt dışı ve yurt içi pazarlarda önemli bir rol oynama yolunda ilerlemektedir. Wi-Fi, Wimax, RF, Radio Link kurulum ve uygulamalarını gerçekleştirerek; bu uygulamalar üzerinde gelişmeleri takip ederek; mobilize kablosuz networkü de kurmayı başarmıştır.

DEĞİŞİM Group, Uygun ve pratik çözümlerimiz ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkararak satış ve satış sonrası teknik destek, danışmanlık, projelendirme ve çözüm üretme hizmetleri ile maliyetleri en düşük seviyeye indirerek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

TEKNİK SERVİS HİZMETLERİMİZ:

BİLGİSAYAR TAMİR, BAKIM VE ONARIM

NOTEBOOK TAMİRİ - LAPTOP TAMİRİ

ALIM - SATIM - YEDEK PARÇA

ORİJİNAL VE GARANTİLİ YEDEK PARÇA

YAZILIM İŞLEMLERİ - VERİ KURTARMA İŞLEMLERİ

GÜVENLİ VE YETKİLİ TEKNİSYENLER, KALİTELİ VE HIZLI SERVİS HİZMETLERİ

Diller

  • Türkçe

Kolaylıklar ve Özellikler

  • Kredi Kartı ile ödeme
  • Çay Kahve İkramı

Hizmetler

Arıza Tespiti Ücretsiz

Cihazınızdaki sorunu ücretsiz tespit ederiz

İletişim Formu

0 Yorum

Bilgi : Henüz Yorum Yok.

Lütfen Değerlendirmenizi Yapın

  • Hizmet Kalitesi
  • Fiyat Politikası
  • Çalışanların Sizinle İletişimi

Lütfen Yorumunuzu Yazın

Soru Sor

Aklınıza takılanları lütfen sorun

Soru Sor

Sorular

Henüz yanıtlanmış soru yok.