Kullanıcı Bannerı
Yazar Profil Resmi
 • Doğrulandı

Koliva Bilgisayar

Sadece bilgisayar!
  1. İstiklal, Marmara Caddesi 9b, Ümraniye/İstanbul, Türkiye
  2. Yol Tarifi Al

  Bilgi

  Teknolojinin gelişmesi sayesinde bilgisayarlar yaşama kalitesinin artmasına yardımcı olmakta ve istenilen bilgiyi anlık olarak size sunmaktadır.
  İyi bir bilgisayar modeline sahipseniz uzun süreler rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Bilgisayar alacağınız zaman özellikli bir model olmasına özen gösterin. Bu sayede daha rahat bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Ayrıca kullanıma bağlı olarak seçim yapmanız da en iyi sonucu almanıza yardımcı olacaktır. Bilgisayarlarda oluşan arızalar ilgili modelin yavaş çalışmasına veya hiç çalışmamasına neden olur. Bu gibi durumlarda mutlaka bilgisayar servisi desteğine başvuru yapılması gerekir. Bu sayede kısa sürede bilgisayarınız düzelir ve bilgisayarınızı veri kaybı yaşamadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Laptop tamirinden kırık ekran değişimine, laptop hızlandırma işlemlerinden sıvı teması olan cihazların tamir edilmesine kadar geniş bir alanda hizmet veren servisler hayati önem taşımaktadır.

  Koliva Bilgisayar olarak 2005 yılından günümüze ümraniyede bilgisayar servisi olarak hizmet vermekteyiz. 

  Bilgisayarınızda yavaşlama veya donma gibi sorunlar yaşıyorsanız bizden bakım hizmeti alabilirsiniz. İlgili teknik servis hizmet içeriği ile bilgisayarınıza belirli dönemlerde bakım yaptırabilirsiniz. Hem iç temizliği hem de dış temizliğinin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bu daha iyi bir kullanım sağlamanıza yardımcı olacaktır. Teknik servis hizmetini alacağınız zaman ilgili firmanın ehliyetli ve tecrübeli olmasına özen gösterin. Ayrıca gerekli yedek parça konusunda da size yardımcı olan işinin ehli bir bilgisayarcı hızlı bir sonuç almanızı sağlayacaktır. İlgili arızalar hakkında tecrübe sahibi olması ilgili verilerinizin korunmasına katkı sağlayacaktır. İster masaüstü isterseniz de dizüstü modelleriniz için bu hizmet içeriklerinden yararlanabilirsiniz. Profesyonel bir kullanım için verilerinizi yedekleme alabilir ve bu sayede daha iyi bir kullanım sağlayabilirsiniz.

  İletişim Formu

  0 Yorum

  Bilgi : Henüz Yorum Yok.

  Lütfen Değerlendirmenizi Yapın

  • Hizmet Kalitesi
  • Fiyat Politikası
  • Çalışanların Sizinle İletişimi

  Lütfen Yorumunuzu Yazın

  Soru Sor

  Aklınıza takılanları lütfen sorun

  Soru Sor

  Sorular

  Henüz yanıtlanmış soru yok.