Kullanıcı Bannerı
Yazar Profil Resmi
  • Doğrulandı

ONSERVİS Bilişim Hizmetleri

Güvenilir ve Ekonomik Servis Sağlar
  1. Mecidiyeköy Mahallesi, Raşit Rıza Sokağı No:11, Şişli/İstanbul, Türkiye
  2. Yol Tarifi Al

Bilgi

Şirketimizin kurucusu Sayın Cumhur Altıntaş, 1988'de bilgisayarların ilk yıllarında yeni teknolojiler ve BT'ye olan tutkusuyla dile geldi. BT hizmetlerinde dikkat çeken şey, herkesin teknolojik tavsiyeleri vermesi ve bazen işleri düzeltmeyi bilen bir arkadaşa ihtiyacı olmasıdır.
Bu noktada herkesin teknolojik sorunlarla ilgilenmek için bu türden birisine sahip olmadığını bilerek, herkesin yararlanabileceği samimi bir ortamda BT hizmetleri sunacak bir şirket bulmaya karar verdi. İlk önce 2001'de "Notebook Pazarı" adı altında bilgisayar parçaları ve hizmetleri sağlamaya odaklandık.
Daha sonra 2012'de şirketin adını "Cumbaba Bilişim Hizmetleri LTD" olarak değiştirdik ve ONSERVIS, bu şirket tarafından sağlanan Bilişim Hizmetleri için bir marka haline geldi.
Ana hedefimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre Güvenilir, Net ve Maliyet Verimli çözümler sunmaktır.

NEDEN BİZ?

Ofisimiz İstanbul'un iş merkezinde iyi bir konumdadır. Seçim yaparak, Profesyonel Geçmişe Hizmet Veren ve Faturaları Temizleme konusunda kolaylığa kapılmayı bekleyebilirsiniz. Hepsi arkadaşça bir çevrede.

ARKADAŞINIZ OLALIM!

Sizi de bizden biri olarak görüyoruz. Her zaman müşterilerimizin özel durumlarına yakından ilgi gösteriyoruz. Sorunlarınızı ve çözümlerini en iyi şekilde ele almaya çalışıyoruz ve bu şekilde bizden dışlanmış gibi hissetmemenizi sağlıyoruz.

MUTLU MÜŞTERİLER, SAĞLIKLI İŞ!
Müşteri Memnuniyetinin her başarılı işin merkezi olması gerektiğine inanıyoruz. 2016 yılında yapılan bir araştırmanın sonucunda hizmetlerimizle %94'e varan Yüksek Müşteri Memnuniyeti oranları ortaya çıktı.

DÜN, BUGÜN VE YARIN
İş dünyasındaki başarı bir gecede başarılmaz, çünkü çok çaba harcamaya, sürekli ilgi ve ilerlemeye ihtiyaç vardır. ONSERVIS'de müşterilerimizle bir Güven-Bağ oluşturmak ve ihtiyaçlarına cevap vermek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

TEKNİK SERVİS

YEDEK PARÇA

SATIŞ

GARANTİLİ TEKNİK SERVİS, KALİTELİ HİZMET

Diller

  • Türkçe
  • İngilizce
  • Arapça

Deneyimler

Ekspress teknik servis merkezi

Mobil teknoloji marketi

Apple Teknik Servis

Kolaylıklar ve Özellikler

  • Çay Kahve İkramı

İletişim Formu

0 Yorum

Bilgi : Henüz Yorum Yok.

Lütfen Değerlendirmenizi Yapın

  • Hizmet Kalitesi
  • Fiyat Politikası
  • Çalışanların Sizinle İletişimi

Lütfen Yorumunuzu Yazın

Soru Sor

Aklınıza takılanları lütfen sorun

Soru Sor

Sorular

Henüz yanıtlanmış soru yok.