Kullanıcı Bannerı
Yazar Profil Resmi
  • Doğrulandı

TONERSAN | FG TEKNOLOJİ

Yazıcı Tamiri & Kartuş - Toner Dolumu
  1. İstiklal Mahallesi, Mithatpaşa Caddesi 63a, Ümraniye/İstanbul, Türkiye
  2. Yol Tarifi Al

Bilgi

İstanbul genelinde 4 mağazamız ile 2000 yılından beri hizmetinizdeyiz.
Her marka Inkjet, Laser, Dot matrix Yazıcı ve makinalarının tamiri, satışı, kartuş ve tonerlerinin dolumu, orijinal ve muadil toner ve kartuş satışı yapmaktayız.
Firmamız sizlere daima güleryüzlü, garantili, hızlı ve ekonomik çözümler sunmaya devam etmektedir. Sektörümüzde yapılan haksız rekabet sonucu her geçen gün biraz daha kaybolan kalite standartlarında, ucuz ama çalışmayan veya müşterinin cihazlarına zarar veren ve yarını pekte düşünmeyen firmalarla 12 yıllık deneyimimiz ve asla değişmeyen kalite politikamız ile asla en ucuzu değil ama her zaman en ekonomik ürünleri ve hizmeti sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Yazıcı sarf malzemeleri(orijinal, muadil), fotokopi tonerleri, yazıcı aksesuarları, yazıcı tamiri ve kartuş-toner dolum sahalarında uzmanlaşan firmamız, şu an için İstanbul genelinde 4 adet mağazamız ve onlarca bayi ağımızla sizlere hızlı ekonomi ve güvenilir bir biçimde hizmet vermeye devam etmektedir

Ümraniye bölgesindeki firma yetkilisi ve ustası - Selçuk Canbazoğlu

 

HİZMETLERİMİZ

Kartuș ve Toner dolumu - Kartuş ve Toner satışı

Muadil ve orijinal kartuşlar ve tonerler

HER MARKA İNKJET, LASER, DOTMATRİX YAZICI TAMİR VE BAKIMI

Kaliteli süreklilik, uygun fiyat, karşılıklı güven ve dürüstlük vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilemez değerlerimizdendir

TESLİMAT

Dağıtım ve servis ağımız boş tonerlerinizi alarak merkezimize getirir . Teknik serviste yapılan dolum yenileme ve bakım işlemlerinden sonra tonerleriniz faturalandırılarak dağıtım ve servis ağımız tarafından size garantili olarak teslim edilir. 

Yazıcı tamiri için teknik servisimizle yapacağınız ön görüşmeden sonra dağıtım ve servis ağımız tarafından alınan yazıcınız teknik servisimize getirilir. Arıza tespit işleminden sonra size maliyet ve teslim günü hakkında bilgi verilerek onay istenir. Onay verdiğiniz takdirde yazıcınız tamir edilerek garantili olarak size teslim edilir. Onay verilmeyen yazıcılar tarafınıza iade edilir. 

Kurumsal Teklif Almak için lütfen bizi arayın

GARANTİ KOŞULLARI

Satışını yaptığımız orijinal sarf malzemeler muadil toner kartuşlar ithalatçı veya imalatçı garantisi altında olup tamir ve değişim işlemleri ithalatçı imalatçı veya tedarikci firma tarafından yapılmaktadır. 

Üretim hatasından dolayı işlevini yerine getiremeyen ürünler, (ayıplı) arızalı ürünler kapsamına girer. Ürünün arızalı olduğundan eminseniz faturanın fotokopisi ve arızalı ürün ile birlikte tarafımıza gönderiniz. Ürünü mutlaka orjinal ambalajı içinde tüm parçaları eksiksiz bir şekilde bize ulaştırın. Arızalı ürün bir yazıcı malzemesi ise, arızalı döküm örneği ürün ile birlikte gönderilmelidir. Kargo ücretleri tarafınıza aittir. Arızalı ürün ile ilgili gelişmeleri Testler sonucunda tarafınaza firmamız tarafından bilgi verilecektir

Diller

  • Türkçe

Deneyimler

Yazıcı Tamiri ve Satışı

Sertifikalar & Ödüller

  • 1557306752679476951750

    HP İs Ortaklığı Sertifikası

İletişim Formu

0 Yorum

Bilgi : Henüz Yorum Yok.

Lütfen Değerlendirmenizi Yapın

  • Hizmet Kalitesi
  • Fiyat Politikası
  • Çalışanların Sizinle İletişimi

Lütfen Yorumunuzu Yazın

Soru Sor

Aklınıza takılanları lütfen sorun

Soru Sor

Sorular

Henüz yanıtlanmış soru yok.