Kapak Fotoğrafı
 • Doğrulandı

Ats Güvenlik Sistemleri

Herşey Güvenliğiniz için

Bilgi

Üstün teknoloji, kaliteli ürün ve kaliteli işçilikte çözüm ortağınız ATS.
ATS Güvenlik Sistemleri olarak; size sunmuş olduğumuz hizmetlerde son teknoloji ürünlerimiz ve teknoloji uzmanlarımız ile başta aileleriniz olmak üzere yatırımlarınızın ve işletmelerinizin yanında olmaktan gurur duyarız.

Ats Güvenlik Sistemleri Üstün teknoloji, kaliteli ürün ve kaliteli işçilikte çözüm ortağınız ATS
ATS Güvenlik Sistemleri olarak; size sunmuş olduğumuz hizmetlerde son teknoloji ürünlerimiz ve teknoloji uzmanlarımız ile başta aileleriniz olmak üzere yatırımlarınızın ve işletmelerinizin yanında olmaktan gurur duyarız.
0212 875 5880
 Ats Güvenlik sistemleri Kamera sistemleri, Alarm sistemleri, Plaka okuma sistemleri, İp kamera sistemleri, Gece görüş kamera sistemi, Lazer bariyer sistemler, Uzaktan izleme, Uzaktan dinleme, Kablosuz kamera sistemi, Dvr ve Nvr kayıt sistemleri, Ev ve işyeri güvenliği, Akıllı ev çözümleri, Yangın Alarm Sistemi, Ev güvenlik sistemi, Ev kamera sistemi, Gaz kaçağı alarmı, Bebek kamerası, Gizli kamera sistemi, Dinleme sistemi, Mağaza güvenlik sistemi, Cep telefonu kontrollü kamera sistemi.
Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda
Ats Güvenlik Sistemleri daima güvenliğiniz için sizin yanınızda

Diller

 • Türkçe
 • İngilizce
 • Rusça

Deneyimler

Kamera ve Güvenlik Sistemleri  - Mar 2021 Türkiye İhracatçılar Meclisi

Kurşun Geçirmez Yelek ve Balistik Sistemler ARMOR

Sertifikalar & Ödüller

 • ATS_9001_14001-000

  Ats Güvenlik Sistemleri iso 9001 Belgesi

  ISO 9001 Standardı'nı Kimler Kullanabilir/Uygulayabilir?
  ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standardı'nın bütün gereklilikleri genel olup, tiplerine, büyüklüklerine ve sağladıkları ürün veya hizmetlere bakılmaksızın bütün kuruluşlara uygulanabilir olması amaçlanmıştır. Bu sebeple sürekli iyileştirmeyi amaç edinmiş, etkin bir Kalite Yönetim Sistemi oluşturmak isteyen tüm kuruluşlarca uygulanabilir. Bu konuda sektör veya ölçek olarak bir kısıtlama bulunmamaktadır.

 • ATS_18001 iso belgesi

  ATS Güvenlik iso 18001 belgesi OHSAS

  OHSAS 18001 Standardı'nı Kimler Kullanabilir/Uygulayabilir?
  OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı, iş yerinde çalışanlar, müşteriler ve halk için sağlık ve güvenlikle ilgili riskleri azaltmak, ortadan kaldırmak veya en aza indirmek üzere resmi bir prosedür uygulamayı isteyen her kuruluş tarafından benimsenebilir. Genel bir standart olduğundan her boyuttaki ve sektördeki kuruluşun ihtiyaçlarına cevap verebilir.

 • ATS_27001 belge

  ATS 27001 iso belgesi Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

  ISO 27001 Kimleri İlgilendirir?
  ISO 27001, dünyanın hangi ülkesinden veya hangi sektörden olursa olsun büyük küçük tüm kuruluşlara uygundur. Bu standart, finans, sağlık, kamu ve bilgi teknolojileri sektörleri gibi büyük öneme sahip olduğu alanlarda özellikle gereklidir. ISO 27001, bilgi teknolojileri taşeron şirketleri gibi bilgiyi başkaları adına yöneten kuruluşlar için de oldukça önemlidir.

 • ATS_18001 iso belgesi

  ATS GÜVENLİK iso 14001Çevre Yönetim Sistemi

  ISO 14001 Standardı'nı Kimler Kullanabilir/Uygulayabilir?
  ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Standardı, uluslararası ve ulusal piyasada kendine saygın bir yer tutmak isteyen kuruluşlar için neredeyse bir ürün ve hizmet pasaportu gibi algılanmaya başlamıştır. Standardı, başta endüstriyel kuruluşlar ve kamu kuruluşları olmak üzere, ürün ve hizmet sağlayan tüm kuruluşlar ve üreticiler uygulayabilir.

 • T.C. TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU BAŞKANLIĞI TEŞEKKÜR BELGESİ

  Türkiye istatistik kurumu tarafından 2015 yılı içinde araştırmalara vermiş olduğumuz destekten dolayı Ats Grup’a gösterdiği iş birliği için verilen teşekkür belgesi.

Kolaylıklar ve Özellikler

 • Kredi Kartı ile ödeme
 • Yerinde Servis Hizmeti
 • Çay Kahve İkramı

Hizmetler

Güvenlik Sistemi Danışmanlığı 100.00 Saat

Son yıllarda artan ats güvenlik ihtiyaçları, elektronik güvenlik sistemlerinin hızla gelişmesine neden olmuştur. Bundan dolayı güvenlik sistemi sayısı, ihtiyaçlara göre doğru orantılı olarak artmıştır. Tabiki her sistemi üreten yüzlerce marka üretici ortaya çıkmıştır. Bunun paralelinde her markanın değişik amaçlar için dizayn edilmiş farklı ürün gurupları bulunmaktadır. Bu kadar fazla ürün gurubunun içerisinden doğru ürünün seçilmesi konu hakkında deneyimi olmayan kişiler için inanılmaz derecede zor olmaktadır. İhtiyaçların belirlenmesi, doğru sistem, doğru marka akabinde katalogların incelenmesi ile doğru ürünün seçilmesi ciddi bilgi ve tecrübe isteyen bir durumdur.
Ats Güvenlik Sistemleri

IP Kamera Sistemi (gece görüşlü) 750.00 Ziyaret

ATS GÜVENLİK SİSTEMLERİ
Son dönemlerde ürettiği yeni nesil teknolojik ürünlerle adını duyuran lider marka Xiaomi, kullanıcılarına kazandırdığı Xiaomi Yi Wifi Smart IP Kamera 720p Beyaz ile dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. Smart özellikli kamera kullanıcılar için birçok kolaylık sunuyor. Şık ve zarif tasarımıyla bulunduğu ortama hava katan kamera, hafifliği sayesinde bir yerden başka bir yere kolayca taşınabiliyor. Performans ve kalite bakımından kullanıcılarından tam puan alan kamera çok satılanlar listesinde yer almaya devam ediyor. Xiaomi kamera her yaştan kullanıcının zorlanmadan kurulum yapabilmesi için Xiaomi Smart Home APP uygulaması ile kolay kurulum sağlıyor. 2.4 Ghz Wi-Fi frekansına sahip model yüksek bağlantı hızı ile akıllı cihazlara kolay bağlantı sağlıyor. 2.0 USB versiyonu ve Micro-B USB tipine sahip model güç kaynağı olarak bu noktayı kullanıyor. Giriş voltajının 5 V olduğu ürün düşük enerji tüketiyor. Fazladan enerjiye ihtiyaç duymayan model portatif kullanımı sayesinde kolaylık sağlıyor.

Maksimum Koruma ve Güvenlik

Yüksek çözünürlüğe sahip kamera, ev ve işyerlerinde akıllı güvenlik sistemi olarak kullanılabiliyor. İki yönlü arama sistemine sahip model ile uzaktan bile kolayca bağlantı kurulabiliyor. Kamera istenmeyen ziyaretçileri de akıllı uyarı sistemi sayesinde uyarıyor. Ev ve işyerlerinde güvenlik amaçlı olarak kullanılabiliyor. Kullanıcılar isterlerse güvenlik amacı dışında eğlence amaçlı olarak da kamerayı kurabiliyor. Doğum günlerinde veya uzaktaki akrabalarla iletişime geçmek için ideal iletişim aracı görevi görüyor. Çekilen görüntü ve video kayıtlarını düzenleme, izleyebilme ve kayıt edebilme özelliklerine sahip model, tüm görevleri başarıyla gerçekleştiriyor. Xiaomi Yi Wifi Smart IP kamera 1 TB sabit disk üzerine video kaydı yapabiliyor. Bu sayede gün boyu kayda alınan görüntüler kayıt sonrasında izlenebiliyor. İç yapısında bulunan gürültü önleyici mikrofonu ile çekilen kayıtlarda dışarıdaki olumsuz seslerden etkilenmiyor. Hareket algılama sensörleri sayesinde güvenlik korumasını artırıyor. Ev ve işyerlerini hırsızlara karşı korumak amacıyla kullanılıyor.

Yüksek Görüntü Kalitesine Sahip Kamera

Yüksek görüntü kalitesine sahip kamera 1280 x 720 piksel HD çözünürlük ile tüm görüntüleri net ve canlı olarak gösteriyor. Piksel kaybı yaşanmadan tüm ayrıntılar izlenebiliyor. Yüksek çözünürlüğü sayesinde telefon kamerası olarak da kullanılan kamera canlı kamera görüşmeleri için de kullanılabiliyor. 4x Digital Zoom özelliği ile tüm görüntüleri en ince ayrıntısına kadar gösteriyor. Görüş alanının içindeki uzak nesnelerin kayda girmesini sağlıyor. Gece görüşüne sahip modern kamera, karanlık ortamlarda dahi yüksek görüntü kalitesinde kayıt özelliği ile ön plana çıkıyor. Bulanık görüntüleri yakınlaştırarak ayrıntıların fark edilmesini sağlıyor. 111 derecelik geniş açıya sahip objektifleri ile geniş bir alanı görüntüleyebiliyor. Kamera başı 180 derece ayarlanabilir açısı ile farklı yönlere ayarlanabiliyor. Yüksek görüş açısına sahip model sayesinde fazladan kameraya ihtiyaç duyulmuyor. 20 fps kare hızı ile görüntülerde donma ve titreme yapmıyor. Eğer sizin de aradığınız yüksek görüntü kalitesine sahip akıllı bir kamera ise Xiaomi Yi Wi-Fi Smart IP Kamera 720p Beyaz (Global Versiyon) tam size göre.

ATS Kameranın Gelişmiş Performans Özellikleri

ATS kamera 32 GB’a kadar micro SD kart desteği ile uzun süre kayıt alabiliyor.
Kızılötesi gece görüş LED’leri ile karanlık ortamlarda dahi maksimum görüş sağlıyor.
Dahili Wi-Fi desteği ile bağlantı imkanı tanıyor.
Telefon ile alarm bildirimi yapılması sağlanıyor.
4x Zoom özelliği sayesinde uzaktaki objeleri yakınlaştırıyor.
IP Kamera Teknik Detayları

Dahili Wi-Fi modülü
Gürültü önleyici mikrofon
111 derecelik ultra geniş açı
Kızılötesi gece görüş LED’leri
1280 x 720 piksel HD çözünürlük

Tamir ve Bakım Fiyatı 150.00 Saat

ATS Güvenlik Sistemleri
Kamera bakım sözleşmesi ile belirlenen zamanlarda periyodik olarak, güvenlik kameraları, yangın ihbar sistemleri, alarm sistemleri video kayıt cihazları, sabit diskler ve kablo altyapısı düzenli olarak kontrol edilmekte, arızaların onarımı yapılmakta ve periyodik bakımlar gerçekleştirilmektedir.

Kamera sistemi Mini Paket 3,000.00 Ziyaret

Ats güvenlik sistemleri mini güvenlik paketi
4 adet yüksek çözünürlüklü kamera
1 adet kayıt cihazı
1 adet 1tb hdd (45 gün kayıt için)
1 adet 12v 10amp güç kaynağı
4 adet kamera montaj ayağı

3 Yorum

Yorum Yapan
 • Hizmet Kalitesi
 • Fiyat Politikası
 • Çalışanların Sizinle İletişimi

Kamera sistemimde ve bilgisayar sistemlerimde oluşan arızanın gerçek tespiti, en uygun ve hızlı bir şekilde verdikleri hizmet için ats güvenlik çalışanlarına teşekkür ederim.

Yorum Yapan
 • Hizmet Kalitesi
 • Fiyat Politikası
 • Çalışanların Sizinle İletişimi
Yorum Yapan
 • Hizmet Kalitesi
 • Fiyat Politikası
 • Çalışanların Sizinle İletişimi

Lütfen Değerlendirmenizi Yapın

 • Hizmet Kalitesi
 • Fiyat Politikası
 • Çalışanların Sizinle İletişimi

Lütfen Yorumunuzu Yazın