Kullanıcı Bannerı
Yazar Profil Resmi
 • Doğrulandı

Bemay Grup

Temiz Yarınlar İçin Sizinleyiz
 1. Güneşli Mahallesi, 1361. Sokak, Bağcılar/İstanbul, Türkiye
 2. Yol Tarifi Al

Bilgi

Bemay Grup Caner Berdici Yönetiminde
HAKKIMIZDA
Bemay grup ilaçlama ve dezenfeksiyon konusunda 1988 yılından bu yana yaklaşık 32 yıllık bir deneyim ve tecrübeye sahip bir kurumdur. Özel sektörde ilaçlama ve dezenfeksiyon konusunda Türkiye’de ilk kurulan firmalardan biri olup ayrıca belediyelere bu konuda ilk hizmet sunumu yapan kurumlardan biridir. 1988 yılında Bursa’da ZİPAŞ adı altında hizmet sunumuna başlamış olup 1997 yılında hizmet sunumu yelpazesini İstanbul’a taşıyarak büyümesine devam etmiştir. Temizlik ve insan kaynaklarında kurumlara ve topluma sunulan hizmet açığını görerek 2000 yılından bu yana da endüstriyel temizlik, inşaat sonrası ince ve kaba temizlik, organizasyon ve etkinlik temizlikleri, ev, ofis, işyerleri, okullar, fabrikalar, zincir mağazalar, marketler gibi bir çok noktada gerek temizlik gerekse insan kaynakları yahut hijyen ve dezenfeksiyon konusunda da hizmet ağını genişleterek müşterilerimize en doğru hizmeti en bilgili ekip ile hizmet sunumu yaparak gelişmeye devam etmektedir. Sadece İstanbul değil Bursa, Ankara, İzmir, Yalova ve tüm Türkiye’de hizmet sunumlarımız başarı ile devam etmektedir.
VİZYONUMUZ
Bemay Grup olarak; değişen dünyamızda, kirlenme de beraberinde çok göreceli olarak değişmektedir. Köklü geçmişimiz ve bununla beraber ilke edindiğimiz güvenilirlik, sadakat, devamlılık ve saygınlığı bir dünya markası olarak sürdürmek. Gelişen ve büyüyen yeni Türkiye için en doğru ekiple ülkemize temizlik , hijyen ve insan kaynakları konusunda hizmet etmektir.
MİSYONUMUZ
Bemay Grup olarak endüstriyel, inşaat sonrası ve organizasyon temizlikleri yapıyoruz. Hijyen, Dezenfeksiyon ve ilaçlama konusunda bütün kurum ve kuruluşlara evleriniz dahil hizmet sunumu yapıyoruz. Bemay Grup hedef kitlesi inşaat yapı firmaları, organizasyon kurumları, fabrikalar, okullar, ofisler kısaca insan yaşam alanları nı kapsamaktadır. Bemay Grup müşterilerinin memnuniyeti için verdiği sözü sonuna kadar tutan benzersiz bir dürüstlük ile olabilecek en doğru zamanda ve en kısa sürede temizlenme ve hijyen olasılığı sunmaktadır. Bu hizmeti işini seven profesyonel ekipler ile yapmaktadır.

BEMAY GRUP olarak farkımız bu noktada başlamaktadır. Kurum olarak yeni bir kuruluş olabiliriz, ancak sektörde yaklaşık 20 yıla ulaşan bir tecrübe ile hala ilk günkü heyecan ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Lütfen referans listemizi inceleyiniz. Firma yetkilisi Caner Berdici konusunda uzman kadrosu ile her an hizmetinizde

OFİS TEMİZLİĞİ
Ofis içi çalışanlarınızın standart saat uygulaması 09.00-17.30 arası olduğunu öngördüğümüzde ofis temizlik işleminin elbette ki ortak kullanım alanları olan tuvalet ve koridorlar hariç çalışanlarınız ofiste yokken tüm masalar silinmeli, çöpler toplanmalı zeminler temizlenmeli, ertesi sabah iş başı saatinde tertemiz ferah bir ofis de işbaşı yapmalılar.
İNSAN KAYNAKLARI
Kurumunuz ne olursa olsun okul, fabrika, siteler, kısaca personel istihdam eden tüm kuruluş ve firmalara kaç kişi çalıştırırsanız çalıştırın ister 1 kişi ister 100 kişi, açık pozisyonlarınız için, ihtiyaç duyduğunuz personel için bizi arayın.
EV TEMİZLİĞİ

BEMAY GRUP ev temizliği işini temizlik yapmayı seven elemanlar aracılığı ile yürütmekte olup size hiçbir zahmete katlanmadan sahip olacağınız hijyenik bir şekilde her yanı temizlenmiş evler sunmaktadır.

Diller

 • Türkçe

Kolaylıklar ve Özellikler

 • Çay Kahve İkramı
 • Haftasonu Açık
 • Kredi Kartı ile ödeme
 • Tamirci Park Yeri İmkanı

Hizmetler

İnşaat sonrası temizlik hizmeti mt2 Fiyatı 4.00 Saat

Yapmış olduğunuz inşaatların bitiminde tarafınıza temizlik hizmeti vermekteyiz

Ofis Temizliği mt2 fiyatı 6.00 Saat

Ofis ve iş yerlerinizin temizlik hizmetini mt2 üzerinden fiyatlandırıyoruz

Ev Temizliği 300.00 Ziyaret

Bir oda ve salondan oluşan ev temizliği ücretidir

İletişim Formu

0 Yorum

Bilgi : Henüz Yorum Yok.

Lütfen Değerlendirmenizi Yapın

 • Hizmet Kalitesi
 • Fiyat Politikası
 • Çalışanların Sizinle İletişimi

Lütfen Yorumunuzu Yazın

Soru Sor

Aklınıza takılanları lütfen sorun

Soru Sor

Sorular

Henüz yanıtlanmış soru yok.