Kullanıcı Bannerı
Yazar Profil Resmi
  • Doğrulandı

KAF DEKOR

Yaşam Alanına Kreatif Dokunuşlar
  1. İzzetpaşa Mahallesi, Çınar Sokak 5a, Şişli/İstanbul, Türkiye
  2. Yol Tarifi Al

Bilgi

Uçtan uca tadilat ve dekorasyon

ALÇIPAN UYGULAMA İŞLERİ
Alçıpan uygulama işlerinizde, ücretsiz keşif yaparak, kaliteli malzeme ve uzman işçilik garantisiyle proje uygulamalarını gerçekleştiriyoruz.

DEKORASYON İŞLERİ
Bireysel yada kurumsal dekorasyon projelerimizde, sizleri dinler, istek ve beklentilerinize uygun çözümler sunarız.

BOYA UYGULAMA İŞLERİ
İç ve dış cephe boya uygulamalarımızda, fikirlerinizden ilham alarak, yaşam alanlarınızın yenilenmesi ve mutlu bir ortam oluşturulması için tasarlanmaktadır.

TADİLAT ONARIM İŞLERİ

ELEKTRİK TESİSAT İŞLERİ

MUTFAK DEKORASYONU

TESİSAT BAKIM ONARIM

ÇATI İZOLASYON İŞLERİ

ASMA TAVA İŞLERİ

TADİLAT ONARIM İŞLERİ
Dekorasyon hizmetlerimiz arasında uzmanlık düzeyinde iş ürettiğimiz, tadilat ve onarım hizmetlerimizde, uzman ekip ve uzun yıllara dayanan tecrübeye sahibiz.

Kaf Dekor İnşaat, uzun yıllara dayanan sektörel tecrübesi, konularında titiz çalışan uzman usta ekibi ve kaliteli ürün kullanımıyla, onlarca başarılı projeyi teslim etmenin mutluluğunu yaşamıştır. İnşaat sektörünün inanılmaz gelişimi, beraberinde iş ve yaşam alanlarındaki konfor beklentilerini de arttırmıştır. Müşteri beklentilerindeki artış, özellikle mimaKaf Dekor İnşaat, uzun yıllara dayanan sektörel tecrübesi, konularında titiz çalışan uzman usta ekibi ve kaliteli ürün kullanımıyla, onlarca başarılı projeyi teslim etmenin mutluluğunu yaşamıştır. İnşaat sektörünün inanılmaz gelişimi, beraberinde iş ve yaşam alanlarındaki konfor beklentilerini de arttırmıştır. Müşteri beklentilerindeki artış, özellikle mimari tasarımlarda hayalleri zorlayan dekorasyon fikirlerinin oluşmasını tetiklemiştir. Mimari tasarımların ruhunu doğru yansıtacak başarılı uygulamalar, doğru malzeme kullanımı ve titiz işçilik becerisine ihtiyaç duyar. Dekorasyon uygulamalarında sahip olduğumuz uzman düzeydeki yeterlilikle profesyonel mimari uygulama becerisine sahibiz.

 

Kaf Dekor İnşaat bünyesinde, iç ve dış mekân mimari proje uygulamaları, alçıpan uygulama işleri, boya uygulama işleri, tadilat ve onarım işleri, elektrik tesisat işleri, mutfak dekorasyon işleri, tesisat bakım ve onarım işleri, çatı izolasyon işleri ve asma tavan işleri, bireysel ve kurumsal müşterileri için uzman düzeyde profesyonel servisler üretilmektedir. Her projenin beklentisini karşılayan başarılı uygulamalarımız için, keşif, bütçeleme, zamanlama ve iş teslim süreçlerini detaylı planlar ve uygularız. Tercih edilen firma kimliğimizi, başarılı proje uygulama becerisi ve müşteri memnuniyetini önceleyen servislerimizden alıyoruz.

 

İş teslim sürelerine verdiğimiz önem, her proje uygulama zamanlamasıyla müşteri memnuniyetine dönüşmektedir. Uygulamalarımızdaki titiz yaklaşımlarımız, ince ve hassas ustalıkla gerçekleşmiş olması, her proje başarısında firmamızın tercih edilme nedenlerini güçlendirmektedir.

 

Hizmetlerimiz:

ELEKTRİK TESİSATI - SU VE KOMBİ TESİSATI - ALÇI SIVA VE BOYA - ALÇIPAN VE TAŞYÜNÜ TAVAN - KALEBODUR - FAYANS - DEMİR DOĞRAMA VE PERFORJE - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - ÇATI TADİLAT VE TAMİRAT İŞLERİ - MOBİLYA DEKORASYON İŞLERİ - ELEKTRİK VE SIHHİ TESİSAT - HIRDAVAT MALZEMELERİ SATIŞI

 

Diller

  • Türkçe

Kolaylıklar ve Özellikler

  • Yerinde Servis Hizmeti
  • Çay Kahve İkramı

İletişim Formu

0 Yorum

Bilgi : Henüz Yorum Yok.

Lütfen Değerlendirmenizi Yapın

  • Hizmet Kalitesi
  • Fiyat Politikası
  • Çalışanların Sizinle İletişimi

Lütfen Yorumunuzu Yazın

Soru Sor

Aklınıza takılanları lütfen sorun

Soru Sor

Sorular

Henüz yanıtlanmış soru yok.