Kullanıcı Bannerı
Yazar Profil Resmi
 • Doğrulandı

Acıbadem Çilingir - Alarm Sistemleri

Güvenliğiniz için kilit değişimi ve çilingir hizmet servisi
 1. Acıbadem Mahallesi, Acıbadem Caddesi No:139, Üsküdar/İstanbul, Türkiye
 2. Yol Tarifi Al

Bilgi

Çilingir hizmeti her türlü kapı , dolap çekmecesi , kasa , otomobil kapısı açma , anahtar sistemleri kurma , anahtar kopyalama ,kilit sistemi bakım işlerini kapsamaktadır. Dijital kilit mekanizmaları , çipli oto anahtar sistemleri gibi teknolojik gelişmelere ayak uydurarak , modernleşerek gelişmiş bir iş koludur.
Acıbadem, Üsküdar, Göztepe, Fikirtepe, Kadıköy bölgelerde çilingir servisi

Tekin Güvenlik olarak deneyimi ve ustalığıyla, her gün, günün 24 saati hizmetinizdeyiz. Her türlü çilingir ihtiyacınız için en hızlı şekilde yanınızdayız. Kapı kapı dolaşan, ustalık ehliyeti olmayan kişilere itibar etmeyiniz. Sitedeki irtibat numaralarında 7 / 24 bizi arayabilirsiniz. 

Kapınız ister demir , ister ahşap , pimapen , ister çelik olsun her türlü kapı sisteminiz için çilingir hizmeti veriyoruz. Kapı kilit sistemleri her ne kadar yüksek teknolojiler ile üretiliyor olursa olsun, kilit kalitesi kadar montajı da önemlidir. Sağlam monte edilmemiş kilit mekanizmaları , hem kolay açılabilir olması nedeniyle güvenliğinizi tehlikeye atabilir hem de kolay deforme olup bozulabildiği için size ekstra maliyetlere neden olabilir. Güvenilir montaj hizmetimizle , tekrar tekrar tamirat işlerinden kurtulacak , evinizde ve işyerinizde güvenliğinizi sağlayacaksınız.

Güvenlik sistemini arttırmak için tuzak kilit sistemleri, gizli kilit yerleştirme , evin dışından da kilit sistemi kurulabilen kapı sürgüleri ile ekstra bir koruma sağlayabilirsiniz.

Kale kapı çilingir hizmetlerimizden günün her saati yararlanabilirsiniz. Günün 24 saati size hizmet edebilmenin , gerektiğinde yardımınıza koşabilmenin gururu içinde, sizlere en iyi, en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Kale kapı çilingir hizmetlerimizden birkaçını sizinle paylaşmak isteriz :

-Yeni eve taşındınız ; kilit sitemini yenilemek, anahtar çoğaltmak.

-Kapınız açılmıyor, açılırken zorlanıyor; kilit sistemini tamir etmek ya da yenilemek.

-Evinize hırsız girmiş, kapı zorlanmış; kapıyı açmak, yeni bir kilit sistemi takmak, kapı ayarlarını yapmak

-Anahtarınız kayıp, içeride unuttunuz, kapıda kaldınız; kapıyı açmak, kilit sistemini onarmak ya da yenilemek

-Güvenlik tehlikesi olan bir bölgede yaşıyorsunuz; kilit sisteminizi yenilemek, güçlendirmek, ekstra güvenlik için, sürgülü emniyet kilidi vb., güçlendirmeler yapmak

-Oto anahtarınızı içeride unuttunuz; immobilizer ( çipli ) yada diğer kilit sistemleri için kapı açma, kilit sistemini yenileme, anahtar çoğaltma işlemleri

-Ofisinizde gizli evrak dolabı, ya da kişiye özel kilitli dolap sistemleri gerekli; mobilyanıza kilit sistemi yerleştirme, anahtar çoğaltma .

Ve daha sayamadığımız kale kapı çilingir hizmetlerimiz için sitedeki irtibat numaralarından bize ulaşarak, güvenli, kaliteli, hızlı, uygun fiyatlı hizmet almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Diller

 • Türkçe

Sertifikalar & Ödüller

 • ilingir-Ustalık-Belgeleri

  USTALIK BELGESİ

  Yetki Belgelerimiz Bu işi Ne kadar Ciddi ve Profesyonel yaptığımızın göstergesi olarak sayıyor ve sizlerin karşısına çıkan her çalışanımız bu belgeleri yanında taşıyarak sizlerde yarattığımız güveni tazeleyerek hizmet anlayışımızı geliştiriyoruz

Kolaylıklar ve Özellikler

 • Yerinde Servis Hizmeti
 • Haftasonu Açık
 • 7/24 Tamir Hizmeti

Hizmetler

Çilingir Servisi 50.00 Ziyaret

Yerinde kapı açma (Acıbadem, Üsküdar, Göztepe, Kadıköy)

Kilit Değişimi 120.00 Ziyaret

Fiyat ortalama verilmiştir

Çelik Kapı Tamiri 150.00 Ziyaret

Fiyatlar arızaya ve kapınıza göre değişebilir

İletişim Formu

0 Yorum

Bilgi : Henüz Yorum Yok.

Lütfen Değerlendirmenizi Yapın

 • Hizmet Kalitesi
 • Fiyat Politikası
 • Çalışanların Sizinle İletişimi

Lütfen Yorumunuzu Yazın

Soru Sor

Aklınıza takılanları lütfen sorun

Soru Sor

Sorular

Henüz yanıtlanmış soru yok.