Kullanıcı Bannerı
Yazar Profil Resmi
 • Doğrulandı

EFT OTO BOSCH CAR SERVİS

OTO SERVİS KONUSUNDA UZMAN MARKA EFT
 1. Saadetdere Mahallesi, EFT Oto Ekspertiz Avcılar, Esenyurt/İstanbul, Türkiye
 2. Yol Tarifi Al

Bilgi

Her marka araca kaporta, boya, mekanik ve elektrik konularında tamir, bakım ve onarım hizmetini vermekteyiz. Bosch servisde aracınızın garantisi bozulmadan hizmet alabilirsiniz.

Araç tamir, bakım ve onarımdaki tecrübesini son yıllarda hızla gelişen 2. el oto ekspertiz sektörüne aktarmak isteyen EFT OTO, 2012 yılında oto ekspertiz sektörüne giriş yaparak tüm İstanbul’da müşterilerine oto ekspertiz hizmeti vermeye başlamıştır. Avcılar Haramidere’de genel merkezini ve ilk şubesini açan EFT OTO EKSPERTİZ kısa sürede Bahçelievler, Ataşehir, Sefaköy, Bayrampaşa, Kadıköy, Maltepe, Seyrantepe, Büyükçekmece, Ümraniye, Pendik, Üsküdar ve Beylikdüzü’nde toplam 13 şubeye ulaşmış ve hızlıca oto ekspertiz hizmetini kurumsal anlamda veren bir firma olmuştur. Bunun yanı sıra ikisi Avrupa yakasında ve ikisi Anadolu yakasında konuşlandırılan Mobil Ekspertiz Araçlarıyla da Mobil Oto Ekspertiz alanında da lider konuma gelmiştir.

EFT OTO EKSPERTİZ, “Türkiye’nin en detaylı araç ekspertiz raporu” nu verme amacıyla rakiplerinden farklı birçok kontrol noktasını ekspertiz raporuna eklemiştir. Ülkemizde oto ekspertiz denilince akla ilk gelen kaporta-boya kontrolleridir. Yani aracın kazası ve bu kaza sonrası değişen ya da boyanan parçası olup olmadığı oto ekspertizin olması gerekeni şeklinde anlaşılmaktadır. Oysa ki oto ekspertiz aracın tamamının incelenmesidir. Bu nedenle EFT OTO EKSPERTİZ, rakiplerinden farklı olarak, motor-mekanik üst kontrolleri, mekanik alt kontrolleri, dış ekspertiz/elektronik kontroller ve kaporta-boya kontrolleri şeklinde ekspertiz hizmetini dört üst başlıkta raporlamaktadır. EFT OTO EKSPERTİZ raporunda kaporta-boya kontrollerinin yanı sıra, hava filtre kabininden enjektörlere, turbo intercoolünden motor genel durumuna, V kayışından antifriz derecesine, lastik tarih ve derinliğinden salıncak burç rotillerine, şanzıman yağ kaçağından direksiyon kutusuna, fren balatalarından egzoz sistemine, kapı kilitlerinden emniyet kemer tokalarına ve sileceklerden plaka aydınlatmalarına kadar en ince detayları kontrol etmektedir.

Tüm bu kontrollerin sağlıklı şekilde yapılabilmesi kuşkusuz nitelikli ekspertiz teknisyenlerinin yetiştirilmesi ve son teknolojiyle üretilmiş ekipmanların kullanılmasıyla doğrudan ilişkilidir. Bu amaçla yıllarca otomobil sektöründe tecrübe sahibi olmuş usta seviyesindeki alt yapıya sahip teknisyenler istihdam edilmektedir. Ancak oto ekspertiz farklı uzmanlık istediği için teknisyenlere EFT TEKNİSYEN EĞİTİM PROGRAMIYLA 60 günlük müşteri ilişkileri, motor-mekanik, kaporta-boya ve ekspertiz ekipmanları kullanımı eğitimleri verilerek teknisyenlerin tam donanımlı hale gelmeleri sağlanmaktadır. Bu eğitim programını başarıyla tamamlayanlar sertifikalarını alarak EFT TEKNİSYENİ olabilmektedir. Ayrıca EFT OTO EKSPERTİZ dünya teknolojisini yakından takip ederek oto ekspertiz ekipman ve cihazlarının en gelişmiş teknolojilerini kullanmaktadır. Yanal kayma testi, fren ve süspansiyon testleri, dynometre ve diognastik testler elektronik robotlar ile yapılmakta ve hata payı sıfıra indirgenmektedir.

EFT OTO EKSPERTİZ, detaycılığın yanı sıra tarafsızlık, güvenilirlik ve müşteri memnuniyet odaklı hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Tarafsızlığı gereği EFT OTO EKSPERTİZ kurumsal olarak asla araç alım-satımı ya da aracılık yapmamaktadır. Araç ekspertizi sırasında teknisyenlerin sadece alıcı ya da sadece satıcıyla yalnız başlarına konuşmalarına asla izin vermemektedir. Müşteri memnuniyeti, istisnasız her ekspertiz hizmetinden en geç 24 saat sonra müşteriler telefonla aranarak takip edilmektedir.

İstanbul'un 15 noktasında yılda 75.000'den fazla aracın ekspertizini yaparak alanında lider konumda olan EFT OTO EKSPERTİZ vermiş olduğu hizmetin daima arkasında durarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı temel amaç edinmiştir. Bu nedenle detaycılık, titizlik, tarafsızlık ve güvenilirlik en önemli ilkelerimiz olmaya devam edecektir.

Göçük Düzeltme

EFT Oto, mini hasar onarımı ve göçük hasarları konusunda da tecrübe kazanmıştır. Her türlü boyasız hasar onarımlarını bünyesinde kurduğu hasar onarım merkezlerinde hizmet vermektedir.

Diller

 • Türkçe
 • İngilizce
 • Arapça

Kolaylıklar ve Özellikler

 • Kredi Kartı ile ödeme
 • Yerinde Servis Hizmeti
 • Çay Kahve İkramı

Hizmetler

Periyodik bakım hizmeti işçiliği 150.00 Ziyaret

Aracınızın yağ, yağ filitresi, hava yakıt ve, polen filitresi ve genel kontroller yapılmaktadır.

Ücretsiz kış kontrol Ücretsiz

Aracınızda kışın zor hava koşullarından etkilenen akışkan sıvıların düzenli kontrol edilmesi gerekmektedir.
Kış kontrollerinizi ihmal etmeyin.

İletişim Formu

0 Yorum

Bilgi : Henüz Yorum Yok.

Lütfen Değerlendirmenizi Yapın

 • Hizmet Kalitesi
 • Fiyat Politikası
 • Çalışanların Sizinle İletişimi

Lütfen Yorumunuzu Yazın

Soru Sor

Aklınıza takılanları lütfen sorun

Soru Sor

Sorular

Henüz yanıtlanmış soru yok.