Kullanıcı Bannerı
Yazar Profil Resmi
 • Doğrulandı

Hayat Auto

Pasta Cila - Çizik Giderme - Seramik Uygulama - Göçük Giderme
 1. Atatürk Mahallesi, Autopia Otomobil Avmsi, Esenyurt/İstanbul, Türkiye
 2. Yol Tarifi Al

Bilgi

Seramik Kaplama - Oto Boyasız Göçük Düzeltme - Tampon ve Far Onarımı - Pasta Cila

Serkan Elmas ve Önder Arslan beyle görüşebilirsiniz.

ARACINIZIN İÇİN ÖZEL YAZ BAKIMLARI FİYATLARIMIZA İNANAMAYACAKSINIZ

OTO BOYASIZ GÖÇÜK GİDERME EN UYGUN FİYAT

ARAÇLARTINIZIN ORJİNALLİĞİ BOZULMAZ

Boyasız Göçük Onarımı ile Neler Düzeltilebilir?

Boyasız göçük onarımında birçok hasara müdahale edilebilmektedir. Bu noktada kaporta göçüğünü giderme işlemi gerçekleştirilebilir, araç döşemelerinin tamiri yapılabilir, ön cam hasarları giderilebilir, araçların kaplamaları ve boyalarının düzeltme işlemleri rahatlıkla yapılabilmektedir.  küçük hasarlı kazalarda herhangi bir noktada ezilme mevcut ise, ön arka, tavan gibi kısımlarda ki ezilme ve hasarlar boyasız bir şekilde düzeltilebilir.

Tampon ve Plastik Aksam;

Esnek malzemeden üretilmiş olan ön arka tamponlar, marşpiyerler ve araçların dodiklerinde meydana gelen yırtık çizik gibi hasarların plastik tamir malzemesi ile onarılmasıdır.

Seramik Boya Koruma Nedir? Ne İşe Yarar?

Seramik boya koruma adından da anlaşılacağı üzere aracın tamamının seramik boya koruma ile kaplanması anlamını taşımaktadır. Bu noktada seramiğin dayanıklılığı ve çizilmezliği devreye girmektedir. Aracının dış kısmının çizilmez ve dayanıklı olması adına birçok kişi seramik boya korumayı tercih etmektedir. Araçlarda üretim aşamasında olmayan bu koruma sonrasına kullanıcılar tarafından özel olarak tercih edilirse yaptırılmaktadır. Ancak şunu söylemek mümkün ki bu noktada seramik ifadesi sizi yanıltmamalı. Her ne kadar dayanıklı ve çizilmez olsa da sadece seramiğin ismi burada geçiyor. Kaplamaya baktığımızda aslında nano teknolojisi ve camsı bir ürün karşımıza çıkmaktadır. Bu şeffaf yapı cilası gereği ve nano teknoloji sayesinde aracın dış yüzeyini yüksek oranda korumaktadır.

Car Care Ne Demek? Neleri Kapsar?

Car Care olarak adlandırılan sistem otomobil boyama koruma ve detaylı temizlik sistemlerinin İngilizcesi olarak dilimize yerleşmiştir. Türkçe de direkt olarak oto boya koruma bununla birlikte iç ve dış temizlik sistemleri olarak ifade edilir. Car Care sisteminde genellikle oto boyama denildiğinde sıfır kilometre araçların korunması anlaşılıyor. Bu noktada elbette ki sıfır araçların boya koruması yapılsa da ikinci el araçlarda ise önce temizlik, boya temizliği, parlatma işlemi ile birlikte boya koruma işlemi yapılmaktadır. Bu noktada bu sistem genellikle pasta cila gibi anlaşılsa da pasta cila gibi geçici ve yenilenmeyi sürekli olarak gerektirecek bir işlem değildir. Boya parlatma ve koruma işlemi olarak bilinen Car Care işlemi uzun süreli koruma sağlayan ve özel bir formüle sahip oldukça dayanıklı ve başarılı bir işlemdir.

Diller

 • Türkçe
 • İngilizce

Kolaylıklar ve Özellikler

 • Kredi Kartı ile ödeme
 • Çay Kahve İkramı
 • Haftasonu Açık
 • Tamirci Park Yeri İmkanı

Hizmetler

OTO BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME Ücretsiz

PASTA CİLA Ücretsiz

OTO TAMFON VE FAR TAMİRİ Ücretsiz

SERAMİK KAPLAMA Ücretsiz

OTO ÇİZİK GİDERME Ücretsiz

KOLTUK VE DÖŞEME TAMİRATI Ücretsiz

İletişim Formu

1 Yorum

Yorum Yapan
 • Hizmet Kalitesi
 • Fiyat Politikası
 • Çalışanların Sizinle İletişimi

Lütfen Değerlendirmenizi Yapın

 • Hizmet Kalitesi
 • Fiyat Politikası
 • Çalışanların Sizinle İletişimi

Lütfen Yorumunuzu Yazın

Soru Sor

Aklınıza takılanları lütfen sorun

Soru Sor

Sorular

Henüz yanıtlanmış soru yok.