Kullanıcı Bannerı
Yazar Profil Resmi
 • Doğrulandı

MEKANITRO

AUTO SERVICE - GARAGE
 1. Beşyol Mahallesi, Karadeniz Sokak, Küçükçekmece/İstanbul, Türkiye
 2. Yol Tarifi Al

Bilgi

Firma Yetkilisi - Yunus Ergün

Mekanitro Oto Servis​ olarak İstanbul - Küçükçekmece de hizmet vermekte olup profesyonel oto tamir ustası, oto tamir merkezi, araç bakım onarım, otomobil tamir servisi, oto şanzıman tamiri, oto periyodik servisi,oto mekanik servisi, araç tamiri yapan yerler, oto tamir bakım merkezi,
oto özel sevis,​ vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

MEKANİTRO OTO SERVİS

Mekanitro Oto Servis firması olarak kentimizin her noktasında müşterilerimize ulaşarak hizmetler sağlıyoruz. Sadece İstanbul -Küçükçekmece kentine değil bölgemizde bulunan diğer kentlere de ulaşarak nitelikli bir şekilde yaygın hizmet ağımız sayesinde çok geniş kapsamlı bir çözüm oluşturuyoruz.

Firmamızın kurulduğu günden bu yana hedefi olan; en doğru ve en çok tercih edilen otomotiv hizmetlerini sunmak maksadı ile daha gelişmiş ve tecrübeli bir firma olabilmek için sistemlerimizi ve yöntemlerimizi geliştiriyoruz.

Kaliteli ve profesyonel bir üretim yapılması yanında bunların uygun fiyatlar ile sizlere sunulması da oldukça önemlidir. Otomotiv alanında bulundugu konum itibari ile en fazla tercih edilen firmamız sizlere sunduğu kaliteli ürünler ile bunu sağlamaktadır.

Bunun yanında özellikle uygun fiyatlarımızda sizler için oldukça önemli bir tercih nedeni olabilmektedir. Konusunda uzman bir kadrosu bulunan firmamız deneyimi ve profesyonelliği ile sizlere en başarılı şekilde hizmet sunabilmektedir.

MEKANİTRO OTO SERVİS ARACINIZA EN İYİ BİZ BAKARIZ

Diller

 • Türkçe

Kolaylıklar ve Özellikler

 • Yerinde Servis Hizmeti
 • Tamirci Park Yeri İmkanı
 • Kredi Kartı ile ödeme
 • Çay Kahve İkramı

İletişim Formu

0 Yorum

Bilgi : Henüz Yorum Yok.

Lütfen Değerlendirmenizi Yapın

 • Hizmet Kalitesi
 • Fiyat Politikası
 • Çalışanların Sizinle İletişimi

Lütfen Yorumunuzu Yazın

Soru Sor

Aklınıza takılanları lütfen sorun

Soru Sor

Sorular

Henüz yanıtlanmış soru yok.